עמוד הביתמתקנים רצפתיים לאופנייםמתקני תלייה לאופנייםמתקני אופניים בעיצוב אישיבשביל מה צריך מנשאי אופניים לרכבמתקן חניה לאופניים - מה שהעיר שלך צריכה

בשביל מה צריך מנשאי אופניים לרכב

אופניים הם לא סתם צעצוע שהיינו אוהבים לרכב עליו כשהיינו קטנים, אופניים הפכו להיות כלי תחבורה שימושי ופופולרי מאוד במרוצת השנים ובמיוחד בשנים האחרונות. אנשים רבים הפכו את האהבה שלהם לאופניים לדרך חיים של ממש, בין אם מדובר על כאלה שאוהבים לנסוע ברכיבה שקטה בטבע ובין אם מדובר על אנשים שלוקחים את הטיולים שלהם עד הסוף באקסטרים במקומות טבע הרריים ומורכבים. אך גם אותם רוכבים שיוצאים לטיולים עם האופניים בכל מיני מקומות ברחבי הארץ, צריכים להגיע למקומות האלו ברכב מכיוון שזה הרבה יותר מייגע והרבה פחות כיף להגיע למקומות האלה ברכיבה על אופניים בסביבה העירונית.

>> מתקני נשיאה וגגונים לרכב קרא כאן >>

לשם כך, נדרשים אותם רוכבים לרכוש מנשאי אופניים שאיתם הם יוכלו לנייד את האופניים שלהם מהבית ועד למקום תחילת המסלול שבו הם רוצים לרכב. אנשים שלא משתמשים במנשאי אופניים מסכנים לא רק את עצמם במידה והם דוחסים את האופניים לחלל הרכב בצורה שעלולה לפגועה בהם אלא גם נהגים והולכי רגל אחרים כשהם קושרים את האופניים בצורה לא בטיחותית שעלולה להיפרם או להיקרע בתוך תא מטען שלא מצליח להיסגר כנדרש מפאת גודלם וצורתם. את כל כאב הראש והסיכון שכרוך בדבר הם יכולים לפתור בקניה פשוטה של מנשא אופניים שיתאים לרכבם ויהיה לא רק בטיחותי יותר, אלא פשוט ונוח יותר להרכבת האופניים עליו.

>> חן אופן פתרונות חניה לאופניים >>

קיימים מגוון רב של מנשאי אופניים, שלל צורות ושלל צבעים מחברות שונות ומכובדות שדואגות שתקבלו את המנשאים הטובים והאיכותיים ביותר. המנשאים עשויים מחומרים שעברו בדיקות ותיכנונים כך שיתאימו לכל מזג אוויר ויהיו עמידים מפני פגיעות. סוגים שונים של מנשאים ניתנים להתקנה על הרכב גם בתא מטען רגיל, בתא מטען האצ'באק ועל גג הרכב. קיימים גם מנשאים שעליהם אפשר להרכיב יותר מזוג אחד של אופניים במידה ויש בכך צורך. מלבד זה, חשוב להקפיד שאתם קונים מנשא אופניים חוקי ואיכותי עם תו תקן מחנות אמינה ומקצועית כדוגמת חן אופן בע"מ, כי על בטיחות אוסר להתפשר!

 

צוות חן אופן לרשותך בטלפון - 077-5305020

כל הזכויות שמורות לחן אופן © 2013, מתקני חנייה לאופניים, מתקני תלייה לאופניים