עמוד הביתמתקנים רצפתיים לאופנייםמתקני תלייה לאופנייםמתקני אופניים בעיצוב אישיבשביל מה צריך מנשאי אופניים לרכבמתקן חניה לאופניים - מה שהעיר שלך צריכה

מתקן חניה לאופניים - מה שהעיר שלך צריכה

חניה לאופניים היא תשתית עירונית שחייבת להתקיים בכל עיר מודרנית מהסיבה הפשוטה שכמות האופניים והשימוש בהם רק גובר משנה לשנה. המצוקה לחניית אופניים עלולה ליצור בעיות חמורות ברחובות העיר ובאזורים הומי אדם בעיקר ולכן מתקנים שונים נוצרו במהלך השנים, כאלה שמאפשרים לקשור אליהם את האופניים בעזרת הגלגל הקדמי וכאלה שמאפשרים חניה צדדית משני הצדדים ובכך מאפשרים 2 זוגות אופניים תחת מתקן אחד. קיימים כמובן סוגים שונים של מתקנים מלבד שני אלה ולכל אחד היתרונות והחסרונות הייחודיים לו אך לסיכומו של דבר, לא משנה אילו מתקנים ייבחרו, מתקן חניה הוא מה שהעיר שלך צריכה.

>> קריאה נוספת אודות פתרונות חניה לאופניים לחצו כאן >>

לעתים, אזורים שיועדו לחניית רכבים מומרים לחניית אופניים ובכך חוסכים מקום רב. אזור חניה שיועד לארבעה רכבים בלבד יכול היום לאחסן עשרות זוגות אופניים (וזו לא טעות!) בבטחה ובצורה נוחה מאוד לעוברי אורח ולרוכבי האופניים. אזורים נרחבים לחניית אופניים נמצאים בדרך כלל ליד מוסדות ציבוריים או עסקים גדולים וביניהם תחנות רכבת, בתי ספר, בנייני עירייה, משרדים וכדומה. מתקני חנייה אלו מתגלים כיעילים במיוחד לשמירה על הסדר ובשיפור הנוחות של המשתמשים בהם בצורה משמעותית ועל כן רבים מדווחים על שיפור באורח חייהם כשהשימוש שלהם במתקנים אלו הוא יום-יומי. אפילו כיום, שכונות חדשות שנבנות כבר מתוכננות מראש בצורה כזאת שהם יכילו מתקני חניה לאופניים לצד מסלולי האופניים.

מתקני חניה יעילים מאוד לכל עיר מכמה סיבות. בראש ובראשונה הצד הבטיחותי, בעוד שבערים ללא מתקני חניה אנשים נאלצים לאלתר את החניות שלהם על המדרכות, בכניסות לבניינים ואפילו בצדדי הכביש, בערים עם מתקני חניה התושבים נהנים מבטיחות מופלאה לא רק מפני נזקי אדם אלא גם מפני נזקים לרכוש וגניבות. בנוסף, מראה העיר ישתפר כשהאופניים יהיו מסודרים ולא מפוזרים בכל עבר ובמקומות שמפריעים לנוף ולאסתטיות של הרחוב. דבר נוסף, עיר שמצאה לעצמה את פתרונות החנייה המתאימים לה תיראה מתקדמת יותר טכנולוגית והתדמית שלה תשתפר בהתאם. לא רק זאת אלא שגם התושבים ירגישו שהעיר שלהם דואגת להם ואיכפתית ותראו לי עיר אחת שזה לא חשוב לה.

מחפשים גם פתרונות נשיאה לרכב ? לחצו כאן

צוות חן אופן לרשותך בטלפון - 077-5305020

כל הזכויות שמורות לחן אופן © 2013, מתקני חנייה לאופניים, מתקני תלייה לאופניים